Ārstniecības iestādes vides pieejamības uzlabošanai Tvaika ielā 2 ir precizēta un atjaunota informatīvo norāžu zīmju loģistika, rūpējoties par apmeklētāju ērtībām.


Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centra teritorija Tvaika ielā aizņem 7,6 ha. Tajā vēsturiskās un mūsdienīgi renovētās ēkas atrodas izklaidus, tāpēc ienācējam nav vienkārši šajā plašumā orientēties, lai nokļūtu pie meklētā galamērķa. Arī norādes, kas bija izvietotas dažādos laikos, īpaši nepalīdzēja, jo daudzkas struktūrvienību izvietojumā teritorijā laika gaitā bija mainījies.

Šonedēļ Tvaika ielas plašajā teritorijā pabeigta jaunu informatīvo norāžu uzstādīšana. Ir aktualizēta šim brīžam atbilstoša informācija teritorijas kartēs, kas atrodas galvenās iebrauktuves sākumā un tās galā. Kopumā ir uzstādītas 54 dažādas norāžu zīmju pozīcijas – teritorijas norādes, ēku un ceļa zīmes, kas palīdzēs atrast visbiežāk meklēto – Neatliekamās medicīniskās palīdzības un pacientu uzņemšanas nodaļu, Ambulatori konsultatīvās nodaļas ēku, kurā saņemamas psihiatra un narkologa izziņas, kā arī vienkāršāk būs sameklēt stacionāra nodaļas.