Ambulatori konsultatīvā nodaļa

Ambulatori konsultatīvā nodaļa atrodas Rīgā, Tvaika ielā 2 – korp. 8 (G māja).

Ambulatori konsultatīvajā nodaļā ir pieejamas psihiatru konsultācijas, kuru laikā tiek izzināts pacienta garīgās veselības stāvoklis, sūdzības, uzstādīta diagnoze un ieteikta turpmākā rīcība veselības uzlabošanai. Nepieciešamības gadījumā tiek nozīmēta arī turpmākā psihiatra apmeklēšana – dinamiska vai profilaktiska novērošana, konsultācijas vai saņemts norīkojums ārstēties stacionārā – slimnīcā vai dienas stacionārā. Ar psihiatra nosūtījumu Ambulatori konsultatīvajā nodaļā pieejama arī psiholoģiskā izpēte un klīniskā psihologa konsultācijas, ka arī vizuāli plastiskās mākslas terapeita un uztura speciālista konsultācijas. Visi pakalpojumi ir valsts apmaksāti.

Psihiatriskās palīdzības dienesta Ambulatori konsultatīvās nodaļas vadītāja ir Dr. Diāna Neperte.

Pacientus konsultē profesionāli un augsti kvalificēti psihiatri. Lai saņemtu psihiatru konsultāciju, ir jāvēršas reģistratūrā, līdzi ņemot personu apliecinošus dokumentus – pasi vai eID karti. Ambulatori konsultatīvajā nodaļā par maksu iespējams saņemt arhīva izziņas un psihiatra atzinumus.

Kontakti

Psihiatrs pieņem darba dienās no 8:00 – 18:00 (pēc pieraksta)

TĀLRUNIS
Nodaļas vadītāja67080115
Reģistratūra67080147(no 8:00 – 16:00)
Virsmāsa67080156

Kā nokļūt?

Var izmantot šādu Rīgas sabiedrisko transportu (virzienā no pilsētas centra):

TRANSPORTSNUMURSPIETURVIETA
Trolejbuss3Psihiatrijas un narkoloģijas centrs
Tramvajs5, 9Duntes iela
Tilta iela
Autobuss49Psihiatrijas un narkoloģijas centrs
2, 11, 24, 48Sarkandaugava
Ekspresbuss 300Sarkandaugava

Sabiedrisko transportlīdzekļu kursēšanas grafiki atrodami SIA “Rīgas satiksme” interneta mājaslapā: www.rigassatiksme.lv

Saņemt braukšanas norādes WAZE