Ambulatorais centrs „Veldre”

Ambulatorajā centrā „Veldre” ir labi organizēts ārstniecības process un izveidota pacientam patīkama atveseļošanās vide. Ambulatorais centrs atrodas Rīgā, Veldres iela 1a. Tas pieņem pacientus no visas Latvijas, visbiežāk – no Rīgas Vidzemes un Latgales priekšpilsētas un daļēji no Ziemeļu un Centra rajona.

Ambulatorā aprūpe ietver psihiatru konsultācijas. To laikā tiek izzināta pacienta psihiskās veselības situācija un ieteikta turpmākā rīcība veselības uzlabošanai. Nepieciešamības gadījumā pacients saņem norīkojumu ārstēties ambulatorā centra dienas stacionārā vai stacionārā, kur ir viss nepieciešamais pacienta ārstēšanai un ērtībām.

Pacientus konsultē profesionāli un augsti kvalificēti psihiatri. Lai saņemtu psihiatru konsultāciju, ir jāvēršas reģistratūrā, līdzi ņemot pasi vai eID karti.

Ambulatorajā centrā „Veldre” ir pieejams arī dienas stacionārs. Tas strādā darba dienās no 9:00-15:00. Ārstēšanās dienas stacionārā iespējama 25 pacientiem, un tā ilgst līdz vienam mēnesim – 22 darba dienas. Nepieciešamības gadījumā ārstēšanās ilgums var tikt pagarināts vai pacientam piedāvāta ārstēšanās stacionārā. Sekmīgākai ārstēšanai dienas stacionārā tiek izmantota jauna, mūsdienīga multidisciplinārās komandas metode. Komandu veido psihiatrs, medmāsa, klīniskais psihologs, mākslas, mūzikas, kā arī ergoterapeiti, fizioterapeiti un sociālais darbinieks. Ārstēšanās dienas stacionārā ir bez maksas. Lai iestātos dienas stacionārā, nepieciešams psihiatra nosūtījums, ģimenes ārsta vai cita speciālista nosūtījums nav nepieciešams.

Ambulatorā centra „Veldre” telpās ir iekārtota  atvērto durvju Neirožu un krīžu stacionārā (20.) nodaļa.

Ambulatorā centra „Veldre” vadītājs ir prof. Māris Taube

Kontakti

TĀLRUNIS
Nodaļas vadītājs67819760
Reģistratūra67819748Darba dienās no 8:00 – 16:00
Vecākā māsa67819737
Dienas stacionāra psihiatrs67819738Darba dienās no 9:00 – 15:00 (pēc pieraksta)
Neirožu un krīžu stacionārā (20.) nodaļa.
Vecākā māsa67819757

Atrašanās vieta kartē

Lai nokļūtu Veldres ielā 1a, var izmantot šādu sabiedrisko transportu (virzienā no pilsētas centra):

TRANSPORTSNUMURSPIETURVIETA
Autobuss28, 29Kvēles iela
Murjāņu iela
Ekspresbuss 300, 371Kvēles iela
Murjāņu iela

Sabiedriskā transporta kursēšanas grafiki atrodami SIA “Rīgas satiksme” interneta mājas lapā: www.rigassatiksme.lv

Saņemt braukšanas norādes WAZE