Izziņas un speciālistu atzinumi

Izsniedzam speciālistu atzinumus un izziņas pēc iepriekšēja pieraksta! Tas ir maksas pakalpojums. Saziņai tālrunis (no 8:30 – 17:00): 67080155. Atzinumus būs iespējams saņemt – pirmdienā un ceturtdienā.

Lai saņemtu izziņu vai atzinumu, ir jāierodas personīgi, līdzi ņemot pasi vai ID karti, un uz vietas jāizpilda iesniegums.

Psihiatra izziņas un atzinumi. Tos jūs varat saņemt Tvaika ielā 2, F ēkas 1. stāvā, kur atrodas Psihiatriskās palīdzības dienesta ambulatori konsultatīvās nodaļas dokumentu izsniegšanas vieta. Šo dokumentu sagatavošana ir maksas pakalpojums. Tur jums arī paskaidros, kurp jādodas, lai nokļūtu pie psihiatra vai narkologa atzinuma sagatavošanai. Turpat atrodas arī kase, kur par jums sagatavotajiem dokumentiem varat samaksāt.

Lai uzzinātu sīkāk par pakalpojumu, zvaniet uz – 67080155

Narkologa izziņas un atzinumi. Tie ir saņemami Tvaika ielā 2, Narkoloģiskās palīdzības dienesta Ambulatori konsultatīvajā nodaļā – G ēkas 3. stāvā. Šo dokumentu sagatavošana ir maksas pakalpojums. Turpat atrodas arī kase, kur par jums sagatavotajiem dokumentiem varat samaksāt.

Lai uzzinātu sīkāk par pakalpojumu, zvaniet uz – 67080193

Pirmstermiņa veselības pārbaudes transportlīdzekļu vadītājiem. Ārstu komisija pieņem Tvaika ielā 2, G ēkas 3. stāvā. Komisijas slēdziens ir saņemams par maksu. Kase, kur varat norēķināties par sagatavoto slēdzienu, atrodas turpat 3. stāvā.

Pirmstermiņa medicīniskās komisijas tālrunis – 67080226

Teritorijas plāns Tvaika ielā 2