Pulksten 12:00 uzsākam darbinieku vakcināciju. Šobrīd pats galvenais uzdevums mūsu ārstniecības iestādē ir īstenot vakcināciju organizēti, bez aizķeršanās un atbildīgi piedaloties vakcinācijā iespējami lielākam skaitam mūsu darbinieku. Savu vēlēšanos vakcinēties šobrīd ir izteikusi gandrīz trešdaļa mūsu kolektīva. Kolektīvs ir informēts par valsts apmaksātās vakcinēšanās iespējām.

No darbinieku pieteikumiem tiek veidots kopējs saraksts, kas ļauj precīzāk plānot un organizēt vakcīnu piegādi, un tas ir sagrupēts vakcinējamo personu grupās. Pirmajā grupā ietilpst ārstniecības un ārstniecības atbalsta personas, kā arī  darbinieki, kuri ir iesaistīti COVID-19 pacientu aprūpē. Saraksts tiek papildināts, katras vakcinēties gribētājs individuāli un savlaicīgi saņem informāciju par savu pieraksta datumu un laiku.

RPNC COVID-19 vakcinācijas kabinets atrodas Neatliekamās medicīniskās palīdzības un pacientu uzņemšanas nodaļas ēkā (U ēka). Vakcināciju esam uzsākuši ar kompāniju “Pfizer” & “BioNTech” vakcīnu.