Pagājušas pirmās 10 dienas kopš uzsākām jauno Neirotisko traucējumu ārstniecības programmu, pārkārtojot darbu 13. nodaļā, lai īstenotu plānu par mūsdienīgas psihiatriskās palīdzības pieejamības paplašināšanu Covid-19 radīto seku mazināšanai un apmierinātu ievērojami pieaugušo pieprasījumu pēc paaugstināta stresa izraisītu problēmu, miega traucējumu, depresiju, adaptācijas un citu neirotisko traucējumu ārstēšanas.

Nodaļas virsmāsa Laura Sveķe: “Pirmajās dienās pēc tam, kad plaši parādījās informācija par šo iespēju, bija ļoti liela interese – gandrīz nebija iespējams telefona klausuli nolikt. Nodaļā šobrīd no 18 vietām 14 jau ir aizņemtas. Tagad galvenokārt zvana, lai painteresētos, vairāk noskaidrotu un vēl padomātu. Tie, kas atrodas nodaļā, priecājas par iespējām strādāt ar multidisciplināro komandu, bet daļai ļoti nepieciešamas ilgākas sarunas ar ārstu, kas paņem vairāk laika. Nodaļas ikdienas ritms vēl veidojas.”

Lai saņemtu psihiatrisko palīdzību Neirotisko traucējumu ārstniecības programmas ietvaros Tvaika ielā 2, savs pieteikums jāreģistrē, zvanot 13. nodaļas virsmāsai pa tālruni: 67080187. Vēlams līdzi paņemt ģimenes ārsta vai speciālista norīkojumu.