Šī gada 6. decembrī  RPNC saviem darbiniekiem bija noorganizējusi mācību semināru “Saskarsme ar agresīvu cilvēku”.

Trīs brīnišķīgi un zinoši lektori vadīja semināru, lai katram būtu iespēja iemācīties ko jaunu saistībā ar sevis pasargāšanu un labāku situācijas izpratni negaidītos brīžos ar apdraudējumu, jo, kā zināms, ikdienā, neviens simtsprocentīgi neesam pasargāti no emocionāliem, verbāliem vai fiziskiem uzbrukumiem.

Psiholoģe Ilona Krone stāstīja par to, kādas ir sajūtas izjūtot/piedzīvojot apdraudējumu un kā sadzīvot ar šo pieredzi vēlāk. RPNC ambulatorā centra “Pārdaugava” vadītājs Elmārs Tērauds iepazīstināja ar psihiskajiem stāvokļiem, kuros ir iespējama agresija, un riskiem ārstēšanās procesā. Semināra beigās ar paņēmieniem un ieteikumiem kā sevi pasargāt un kādu taktiku izvēlēties uzbrukuma gadījumā, iepazīstināja fiziskās aizsardzības treneris Jānis Sils. Liels paldies lektoriem!
Tā kā interese par semināru bija daudz, daudz lielāka, nekā telpa semināru zālē, seminārs tika nofilmēts un pēc kāda laika ieraksts tiks nosūtīts visiem darbiniekiem, lai ikvienam interesentam būtu iespēja to noskatīties!