Izziņas un speciālistu atzinumi

Psihiatra atzinums un narkologa atzinums ir slēdziens par veselības stāvokļa atbilstību noteiktiem darbiem saistībā ar obligātajām veselības pārbaudēm nodarbinātajiem, vai noteiktu tiesību iegūšanai, piemēram, ieroča nēsāšanas un glabāšanas atļaujas saņemšanai, transportlīdzekļa vadīšanai, kā arī slēdziens piemērotībai dienestam Zemessardzē, bāriņtiesas kompetencē esošu jautājumu risināšanai, darbam civilajā aviācijā u.c.

Ar 2023. gada janvāri psihiatra atzinumu sniedz personām atbrīvošanai no valsts valodas prasmes pārbaudes.

Speciālistu atzinumi un izziņas tiek izsniegti pēc iepriekšēja pieraksta  pirmdienās un ceturtdienās!

Zvaniet, lai pieteiktos: 67080155 (darba dienās no 8:00 – 16:30)

vai

Rakstiet pieteikumu: atzinumi@rpnc.lv un pieteikumā norādiet arī savu tālruņa numuru, lai varam ar Jums sazināties!

Lai saņemtu izziņu vai atzinumu, ir jāierodas personīgi, līdzi ņemot pasi vai personas apliecību (eID karti), un uz vietas jāizpilda iesniegums.

Lūgums, ja netiekat pie speciālistiem pieteiktajā laikā, atsakiet savu apmeklējumu, zvanot mums vai rakstot e-pastā atzinumi@rpnc.lv !

Psihiatra izziņas un atzinumi.

Tos jūs varat saņemt Tvaika ielā 2, Ambulatorajā centrā. Šo dokumentu sagatavošana ir maksas pakalpojums. Samaksāt var turpat reģistratūrā.

Lai uzzinātu sīkāk par pakalpojumu, zvaniet uz – 67080155 (darba dienās no 8:00 – 16:30).

Narkologa izziņas un atzinumi.

Tie ir saņemami Tvaika ielā 2, Ambulatorajā centrā . Šo dokumentu sagatavošana ir maksas pakalpojums. Samaksāt var turpat reģistratūrā.

Lai uzzinātu sīkāk par pakalpojumu, zvaniet uz – 67080193 (darba dienās no 8:00 – 16:30).

Pirmstermiņa veselības pārbaudes transportlīdzekļu vadītājiem un ieroču nēsātājiem/turētājiem.

Ārstu komisija pieņem Tvaika ielā 2, Ambulatorajā centrā . Komisijas slēdziens ir maksas pakalpojums. Samaksāt var turpat reģistratūrā.

Pirmstermiņa medicīniskās komisijas tālrunis – 67080226.

Informējam, ka telefona sakarus RPNC nodrošina “CSC Telecom”. Tiem zvanītājiem, kuri ir Tele2, LMT, Amgio un Bite Latvija klienti, zvans ir bez maksas. Pārējo telefona sakaru operatoru klientiem zvana maksa ir atkarīga no izvēlētā telefona pakalpojumu sniedzēja tarifa izmaksām.