Izziņas un speciālistu atzinumi

Lai apmierinātu strauji pieaugušo pieprasījumu pēc psihiatra un narkologa atzinumiem, kas nepieciešams, lai varētu iestāties Latvijas Zemessardzē, esam paplašinājuši atzinumu saņemšanas iespējas – tos izsniedzam pirmdienā, ceturtdienā un tagad arī piektdienā!

Speciālistu atzinumi un izziņas tiek izsniegti pēc iepriekšēja pieraksta!

Rakstiet pieteikumu:atzinumi@rpnc.lv un pieteikumā norādiet arī savu tālruņa numuru, lai varam ar Jums sazināties! Zvaniet, lai pieteiktos: 67080155 (no 8:30 – 17:00)

Lai saņemtu izziņu vai atzinumu, ir jāierodas personīgi, līdzi ņemot pasi vai eID karti, un uz vietas jāizpilda iesniegums.

Lūgums, ja netiekat pie speciālistiem pieteiktajā laikā, atsakiet savu apmeklējumu, zvanot mums vai rakstot e-pastā!

Psihiatra izziņas un atzinumi.

Tos jūs varat saņemt Tvaika ielā 2, F ēkas 1. stāvā, kur atrodas Psihiatriskās palīdzības dienesta ambulatori konsultatīvās nodaļas dokumentu izsniegšanas vieta. Šo dokumentu sagatavošana ir maksas pakalpojums. Tur jums arī paskaidros, kurp jādodas, lai nokļūtu pie psihiatra vai narkologa atzinuma sagatavošanai. Turpat atrodas arī kase, kur par jums sagatavotajiem dokumentiem varat samaksāt.

Lai uzzinātu sīkāk par pakalpojumu, zvaniet uz – 67080155

Narkologa izziņas un atzinumi.

Tie ir saņemami Tvaika ielā 2, Narkoloģiskās palīdzības dienesta Ambulatori konsultatīvajā nodaļā – G ēkas 3. stāvā. Šo dokumentu sagatavošana ir maksas pakalpojums. Turpat atrodas arī kase, kur par jums sagatavotajiem dokumentiem varat samaksāt.

Lai uzzinātu sīkāk par pakalpojumu, zvaniet uz – 67080193

Pirmstermiņa veselības pārbaudes transportlīdzekļu vadītājiem.

Ārstu komisija pieņem Tvaika ielā 2, G ēkas 3. stāvā. Komisijas slēdziens ir saņemams par maksu. Kase, kur varat norēķināties par sagatavoto slēdzienu, atrodas turpat 3. stāvā.

Pirmstermiņa medicīniskās komisijas tālrunis – 67080226

Teritorijas plāns Tvaika ielā 2


E-ADRESE. SAZINIES AR VALSTI ĒRTĀK UN DROŠĀK!

Aicinām sazināties ar mums, nosūtot ziņas, iesniegumus uz VSIA “Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrs” oficiālo elektronisko adresi. Elektroniskajā adresē īstenota saziņa ir pielīdzināta un tiesiski aizstāj “ierakstītas vēstules” sūtījumu.

Spiežot uz logo nonāksiet vietnē latvija.lv. Piekļuve e-adresei iespējama tikai ar kvalificētiem personas elektroniskās identifikācijas līdzekļiem (eID karti, eParaksts un eParaksts mobile)

E-adrese: viegli izveidot, ērti lietot


E-adreses priekšrocības


Informatīvs materiāls par e-adresi


E-risinājumi (latviešu un krievu valodā)