19.12.2014.Šodien dāvanu Ziemassvētkos Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centra pacienti un darbinieki saņēma no Rīgas jauniešu kamerkora VOX ANIMAE. Koris bija sagatavojis krāšņu koncertprogrammu „Media Nox”, tulkojumā – Pusnakts.

Rīgas kamerkoris VOX ANIMAE, tulkojumā – Dvēseles balss, koru konkursos iegūst augstas vietas. Kora diriģente ir Sindija Druva. Īpašā Ziemassvētku laika noskaņu programma bija iestudēta savādākā izpildījumā, nekā ierasts. Tajā skanēja vairākas agrīno viduslaiku kompozīcijas, seno ķeltu mūzikas iedvesmotas dziesmas, kā arī senas lūgšanas, spiričuelu aranžējumi un mūsdienu komponistu darbi. Skanējumu kuplināja flauta, kontrabass un klavieres. Pie koncerta emocionālā vēstījuma strādājis arī profesionāls horeogrāfs, videomākslinieks un gaismotājs.

Labdarības koncertu noklausījās vairāk nekā simts klausītāju, galvenokārt iestādes pacienti. Viņi dzīvoja līdzi koncerta norisei un kori atbalstīja, aktīvi aplaudējot. Vecā kluba zāle mirdzēja nebijušā Ziemassvētku košumā.