Pie mūsu ārstniecības iestādes galvenās ēkas (Ā ēkas) Tvaika ielā šonedēļ uzslieti trīs karogu masti, un tajos pacelti Latvijas, Ukrainas un Eiropas Savienības karogi.

Karogi plīvo 10 metru augstumā un ir labi pamanāmi jau pa gabalu. Mastu un karogu piegādātājs ir “Amberlat” – vadošais karogmastu ražotājs Latvijā un vienīgais, kurš tos ražo no stikla šķiedras – tie ir balti, lakoniski, ekoloģiski ekspluatācijā, ilglaicīgi, noturīgi pret laikapstākļiem, izturīgi vējā. Uzņēmuma pārstāvis atzīmēja, ka Latvijā veidojas karogmastu kultūra, jo masts labi eksponē karogu, tikai ir jāzina, kā pareizi karogu pievienot. Mēdzot būt, ka šobrīd aktuālais Ukrainas karogs pacelts otrādi – ar zilo joslu uz leju, bet Eiropas Savienības karogs būs pareizi pacelts tikai tad, ja apakšējā zvaigznīte aplī stāvēs uz divām spicēm, nevis balstīsies uz vienas.

Katrs no šī ražotāja karogu mastiem tiek noformēts ar Lielvārdes jostas fragmentu, latvju tautas zīmi un tekstu. Šī tradīcija iedibināta, gatavojoties Latvijas valsts simtgadei un sabiedrībai iepatikusies, tāpēc saglabāta. Uz mūsu karogu mastiem ir Jumis, Ūsiņš un Auseklis ar Māras krustu centrā.