Dārzs ir tas, ar ko lepojamies, jo tas mūsu ārstniecības un darba vidi ir padarījis daudz patīkamāku un sabiedrības attieksmi – draudzīgāku!

Šodien bijām aicinājuši ciemos mūsu vides terapijas Saulgriežu dārza atbalstītājus – draugus un ziedotājus, lai kopā ar mūsu ārstniecības iestādes valdes priekšsēdētāju Sandru Pūci atskatītos uz 10 gados paveikto. Ainavu arhitektu darbnīcas ALPS komanda: Sendija Adītāja, Mētra Agškāpa ar vadītāju Ilzi Rukšāni ir dārza idejas, koncepcijas un detalizācijas plāna autori, Pēteris Juzefovičs pārstāvēja “HercsFlora” komandu, kura mums ziedoja savu darbu, lai trīs gadu laikā dārzā iedēstītu 37 lielus kokus, kurus mums ziedoja Vācijas kokstādu audzētāju ģimenes uzņēmums “Bruns”, savukārt veikalu – noliktavu tīkls “Depo” mūs kovidlaikā pārsteidza un sajūsmināja ar 200 000 tulpju un krokusu sīpolu ziedojumu, kas nākamā pavasarī mūsu dārzu pārvērta “mazajā Holandē”- šo uzņēmumu  pārstāvēja Rimants Jugans, Vineta Atvara un Valts Ozols, uzņēmums Cozo, kuru  šodien pārstāvēja Alla Razumova, ir  uzdāvinājis lielu ārtelpas stādaugu podu, kas padara mājīgu Ambulatoro tiesu ekspertīžu nama ieeju, bet paši pirmie dārza draugi bija “Latvijas Meži”, kuru 2016. gadā dāvātās 200 spirejas un stefanandras, lapegles, pīlādži un viens ātraudzīgs valriekstu koks jau kļuvuši par dārza vecbiedriem.

Šodien visiem viņiem pateicām “paldies!” par sadarbību, kas mums ir bījusi ļoti nozīmīga, tad kopā atcerējāmies, kas pa šo laiku piedzīvots mūsu Saulgriežu dārza veidošanā, skatot fotomirkļus slaidrādē, un aprunājāmies arī par mūsu tuvākajiem plāniem un vajadzībām. Izstaigājām ar ciemiņiem pa teritoriju un apskatījāmies darāmā idejas arī uz vietas.

Foto:  RPNC Saulgriežu dārzam 10 gadi | Flickr