Daudzi ar nepacietību gaida, kad Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centra Tvaika ielā 2 dārzā uzziedēs SIA “Depo” pirms diviem gadiem dāvinātās un iestādītās 200 000 tulpes. Tas brīdis ir klāt!

Lai pavasara svinēšanu un tulpju ziedēšanu padarītu vēl skaistāku un īpašāku, aicinām visus uz “Tulpju svētku” pusdienlaika koncertu Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centra dārzā, kas notiks ceturtdien, 11. maijā no plkst. 12.00 – 14.00.

 

Laika prognozētāji sola, ka nākamās nedēļas vidū iestāsies patiešām silts laiks! Tādēļ nāciet, apskatiet ziedošo tulpju lauku un iemūžiniet skaistas fotogrāfijas! Aicinām pacientu tuviniekus, apkārtnes iedzīvotājus un visus, visus interesentus!

Ņemiet līdzi sedziņas uz kā zālē apsēsties, un izbaudiet Rīgas 45. vidusskolas veselu piecu(!) kolektīvu priekšnesumus!  Jums uzstāsies 10. klases Instrumentālais ansamblis “Contentment Chaos”, 11. klases Instrumentālais ansamblis “The Inner Reality”, 12. klases Instrumentālais ansamblis ,,Sense of Nonsense,, vokālais ansamblis  “Dos a do” un jauktais koris “ Rubato”.

 

Rīgas 45.vidusskola ir skola tiem, kam mūzika sirdī! Skolā ir augsti kvalificēti pedagogi, mūziķi, kas sniedz profesionālas zināšanas mūzikas jomā un ikvienam skolēnam ir iespēja pilnveidot savas mākslinieciskās dotības un talantu. Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrs pateicas Rīgas 45. vidusskolai par muzikālo sadarbību nu jau gada garumā!

Tiem, kas mūsu dārzā vēl nav viesojušies, piebildīsim, ka ieeja teritorijā un koncerts, protams, par brīvu. Par iebraukšanu teritorijā ar auto gan ir maksa 1,50 eiro – to gan lūdzam neizmantot, jo, ņemot vērā teritorijā notiekošos būvdarbus, auto pārvietošanās un novietošana ir apgrūtināta.