Aktīvi turpinās būvdarbi vēsturiskajās 3. un 4. korpusu ēkās..

Jaunajās pārbūvētajās ēkās pēc projekta realizācijas tiks izvietota duālo diagnožu, ēšanas traucējumu nodaļa, kā arī realizēta atkarības pacientu ārstēšana, tai skaitā ilgtermiņa farmakoterapijas programma ar metadonu un Minesotas motivācijas programma. Papildus tiks attīstītas telpas arī “Vienas pieturas aģentūrai” īstenošanai – atbalsta, saziņas un apmācību centrs pacientiem un viņu tuviniekiem resocializācijas vajadzībām, kas ietver sociālās, psiholoģiskās, izglītības, komunikācijas un nodarbinātības vajadzības, ar iespējām veidot pacientu darbu izstādes, būs arī neliela bibliotēka un lasītava pacientiem.

Šobrīd tiek pabeigta 4.korpusa kāpņu montāža (4.korpusa kāpnes samontētas par 90%, notiek pēdējā laida montāža), darbi pie būvkonstrukcijas sadaļas noslēgušies.

Pabeigti grīdas betonēšanas darbi 3.korpusā, turpinās grīdu konstrukciju izbūves darbi 4.korpusa 2.stāvā un 3.korpusa bēniņos, uz 28.07.2023. plānota grīdu betonēšana 4.korpusa 2.stāvā.

Pabeigti logu montāžas darbi, kā arī jumta izbūves darbi virs esošajām ēkām, darbi turpinās virs jaunpiebūvētām ēku daļām. Abas ēkas ir pasargāta no mitruma iekļūšanas telpās.

Uzsākti liftu montāžas darbi 3.korpusā, kā arī šajā korpusā – 1. un 2.stāvā norit telpu sienu apmetuma darbi, paralēli notiek apjomīgi un sarežģīti ārējās inženierkomunikācijas darbi.

#ESfondi #EiropasReģionālāsAttīstībasFonds  #ERAF  #IeguldījumsVeselībā  #RPNC  #psihiskāveselība

Foto no būvniecības procesa skatiet te: Kā notiek RPNC vēsturisko 3. un 4. korpusu renovācija | Flickr