Svinīgi paziņojam, ka Latvijas Ārstu Biedrības rīkotajā pasākumā “Gada balva medicīnā 2022” prestižos apbalvojumus ieguva trīs mūsu kolēģi – dr. Liene Sīle, Vita Reidemane un dr. Elmārs Tērauds! No sirds apsveicam mūsu kolēģus ar augsto viņu darba novērtējumu!
Titula “Gada jaunais ārsts 2022” ieguvēja ir Rīgas Psihiatrijas un narkoloģijas centra psihiatre Liene Sīle . Viņa ar izcilību aizstāvējusi doktora disertāciju, kas veltīta šizofrēnijas sekmīgākai ārstēšanai, un vēl doktorantūras laikā panākusi adaptētās metodes – agrīnās intervences pacientiem ar šizofrēniju- iekļaušanu Psihiskās veselības aprūpes organizēšanas uzlabošanas plānā 2023.-2025. gadam, paverot ceļu šīs metodes turpmākai attīstībai Latvijā.
Prestižās  nominācijas “Gada māsa 2022” ieguvēja ir Rīgas Psihiatrijas un narkoloģijas centra 5. nodaļas māsa Vita Reidemane. Viņas kolēģi īpaši uzsver ne vien viņas profesionalitāti un atsaucību, bet arī to, ka jau daudzus gadus liela daļa viņas dzīves tiek veltīta ne vien pašaizliedzīgam darbam slimnīcā, bet arī studentu izglītošanai RSU.
“Gada balva medicīnā 2022” AS “Olainfarm” speciālbalva piešķirts mūsu Ambulatorā centra “Pārdaugava” vadītājam, psihiatram Elmāram Tēraudam, kurš ir spilgta personība Latvijas medicīnā un sniedz neatsveramu ieguldījumu sabiedrības labklājībā, veicinot pielāgošanos jaunajai realitātei un palīdzot mazināt stresu.
“Veselība ir pilnīga fiziska, garīga un sociāla labklājība, nevis tikai stāvoklis bez slimības vai fiziskiem trūkumiem. Tas nozīmē, ka indivīds spēj īstenot savu potenciālu, tikt galā ar ikdienas stresu, pielāgoties apstākļiem un produktīvi strādāt. Rūpes par to jāuzņemas mums visiem kopā – gan veicinot pašiem savu emocionālo labklājību, gan atbalstot bērnus un laikus pamanot līdzcilvēku problēmas. Pēdējie gadi medicīnai visā pasaulē ir bijuši sarežģīti, meklējot līdzsvaru starp sabiedrības vēlmēm un vajadzībām un nemitīgi pielāgojoties strauji mainīgiem apstākļiem. Mērķus sasniegt ir vieglāk, ja ceļā satiec uzticamus partnerus. Tāpēc šogad esam nolēmuši mūsu īpašo balvu piešķirt psihiatram Elmāram Tēraudam, kurš ir spilgts Latvijas medicīnas pārstāvis un sniedz neatsveramu ieguldījumu sabiedrības labklājībā, veicinot pielāgošanos jaunajai realitātei un palīdzot mazināt stresu,” saka AS “Olainfarm” padomes priekšsēdētājs Jānis Buks.
Liene, Vita un Elmār! Mēs bezgala lepojamies ar Jums! Paldies par Jūsu darbu, par Jūsu sirdsdegsmi, un par labajiem vārdiem, kurus no skatuves veltījāt saviem kolēģiem! Jo kopā mēs esam spēks!