1.11.2019. Pirmajā darbdienā tiekoties ar kolektīvu, jaunā vadītāja Ilze Bukovska iepazīšanos sāka ar vārdiem: “Būšu priecīga, ja jūs mani ar atvērtām sirdīm pieņemsiet un dosiet iespēju. Es rūpēšos par jūsu, pacientu un centra labklājību.”

Ilze Bukovska savu darba pieredzi raksturoja ar dažādiem posmiem: viesmīlības – viesu namu, ēdināšanas uzņēmumu industrijā; mazumtirdzniecības – strādājot veikalu ķēdēs; izglītības – profesijas skolotājas amatā un sociālās jomas – vadot ģimeņu atbalsta centru “Dzeguzīte”, kas darbojas kā sociālā pansija un bērnu nams.

Jaunās vadītājas pozitīvisms drīz vien izlādēja saspringto gaisotni. Viņa labprāt dalījās ar pirmajiem iespaidiem par “burvīgo vietu, vienu no skaistākajām, kādās ir nācies pabūt, un – kur nu vēl strādāt!”. Uz darbu viņa brauks no savas dzīvesvietas Jumurdas pagastā, kas atrodas pusstundas attālumā, Ērgļu novadā.

Ilgstošas sociālās aprūpes centra “Vecpiebalga” līdzšinējā vadītāja Inese Zārdiņa iestādi sekmīgi vadīja 10 gadus, bet kopumā tajā nostrādājusi 38 gadus, kuru laikā iestādes statuss mainījies. Viņa darbu turpinās VSIA “Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrs” struktūrvienībā Rīgā – ir Diagnostikas un sociālās rehabilitācijas daļas vadītājas pienākumu izpildītāja.