Sorry, this entry is only available in Latvian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Izziņas un speciālistu atzinumi

Lai saņemtu izziņu vai atzinumu, ir jāierodas personīgi, līdzi ņemot pasi vai ID karti, un uz vietas jāizpilda iesniegums.

Psihiatra izziņas un atzinumi. Tos jūs varat saņemt Tvaika ielā 2, Psihiatriskās palīdzības dienesta ambulatori konsultatīvajā nodaļā  – F ēkas 1. stāvā. Šo dokumentu sagatavošana ir maksas pakalpojums – izziņa no datu bāzes maksā EUR 10,00, psihiatra atzinums – EUR 20,00. Turpat atrodas arī kase, kur par jums sagatavotajiem dokumentiem varat samaksāt.

Lai uzzinātu sīkāk par pakalpojumu, zvaniet uz – 67080155

Narkologa izziņas un atzinumi. Tie ir saņemami Tvaika ielā 2, Narkoloģiskās palīdzības dienesta Ambulatori konsultatīvajā nodaļā – G ēkas 3. stāvā. Šo dokumentu sagatavošana ir maksas pakalpojums – izziņa no datu bāzes maksā EUR 10,00, psihiatra atzinums – EUR 20,00. Turpat atrodas arī kase, kur par jums sagatavotajiem dokumentiem varat samaksāt.

Lai uzzinātu sīkāk par pakalpojumu, zvaniet uz – 67080193

Pirmstermiņa veselības pārbaudes transportlīdzekļu vadītājiem un ieroču glabātājiem (nēsātājiem). Ārstu komisija pieņem Tvaika ielā 2, G ēkas 3. stāvā. Komisijas slēdziens ir saņemams par maksu – EUR 70,00. Kase, kur varat norēķināties par sagatavoto slēdzienu, atrodas turpat 3. stāvā.

Pirmstermiņa medicīniskās komisijas tālrunis – 67080226

Teritorijas plāns Tvaika ielā 2